Zaplecze techniczne

 Teatru Katarynka

Posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, mikrofony i mikroporty, oświetlenie, scenografię, namiot widowiskowy oraz wszelkie materiały do zabaw.

Namiot widowiskowy

Jako jedyny teatr w Polsce posiadamy duży czteromasztowy namiot, który przyciąga dzieci pięknymi kolorami. W namiocie odbywają się spektakle, animacje, koncerty, warsztaty.
Ma aż 26 metrów długości, 6 metrów wysokości i pomieści nawet 350 osób!

W kolorowym namiocie znajduje się  scena teatralna z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, dla publiczności przygotowaliśmy kolorowe poduszki do siedzenia.  Zadbaliśmy też o otoczenie namiotu – na wszystkich czekać będą wygodne leżaki, kolorowe krzesełka i stoliki. Wokół namiotu powiewać będą sztandary i flagi z logiem Teatru Katarynka.
Gwarantujemy istnie bajkowy klimat dla całej rodziny!

Scena teatralna

Posiadamy modułowe podesty sceniczne, które możemy układać w dowolnych konfiguracjach, np. sceny o wymiarach od 3mx2m do 6mx4m. Wysokość naszych podestów wynosi od 40 do 60cm. Obok sceny są ustawione schody – artyści zapraszają widzów na scenę.

Nagłośnienie

Zapewniamy pełne profesjonalne nagłośnienie wraz z akustykiem.  W skład nagłośnienia wchodzi: mikser, statywy, okablowanie, kolumny estradowe (również głośnik odsłuchowy), mikrofony i mikroporty.

Oświetlenie

Zapewniamy pełne oświetlenie w tym: nowoczesne reflektory LED RGB+W, okablowanie, statywy, konsolę DMX. W evencie uczestniczyć będzie oświetleniowiec zajmujący się profesjonalną obsługą efektami świetlnymi.

Kolorowe pufy

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy 150 kolorowych puf do siedzenia. Pufy są wygodne i bezpiecznie. Idealnie sprawdzają się podczas imprez plenerowych np. w naszym namiocie widowiskowym.