Aktorka, wokalistka, tancerka, animatorka, masażystka. Ukończyła Akademie Sztuk Tetaralnych we Wriocławiu, oraz Meisner Institute Poland. Jej pasją jest masaż i fotografia. Nauczycielka aktorstwa, opracowała autorskie warsztaty aktorsko-relaksacyjne i ze świadomości ciała – dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Śpiewem, tańcem i aktorstwem zafascynowana była od zawsze. W wieku 13 lat zaczęła uczęszczać do Teatru Junior przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie spędziła 6 lat, rozwijając swoje pasje. W międzyczasie dołączyła do Grupy “Scena 138” w Centrum Kultury w Gdyni współpracującym z Teatrem Miejskim w Gdyni, a także do Teatru Ruchu przy garnizonowym teatrze w Gdyni. Jest absolwentką Lart Studio.

Uczestniczka licznych warsztatów aktorskich, m.in.:

Warsztaty aktorskie Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety,

• Warsztaty z biomechaniki Teatralnej Meyerholda w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego,

• Warsztat z Larrym Shiu Hei z Hong Kongu w Akademii Sztuk Scenicznych w Poznaniu (Poznań Academy of Performing Arts – PAPA),

• Warsztat “Stanisławski i Czechow we współczesnym teatrze rosyjskim” prowadzonym przez Sergeia Timofeeva w Teatrze XL w Warszawie,

• Warsztaty z Romanem Siwulakiem, członkiem zespołu Teatru Cricot 2 Tadeusza Kantora,

• Warsztat z Techniki Alexandra,

• Warsztat z Metody Feldenkraisa,

• Warsztaty śpiewu z Emmą Bonnici i z Samem Altym.

Kocha śpiew, z którym niejedną miała już przygodę, taniec (współczesny, improwizacje kontaktowe, towarzyski, step, ludowy i zumba), wszelki sport i ruch. Jej pasją jest też fotografia, którą rozwijała w Akademii Fotografii w Krakowie. Organizuje również różne warsztaty aktorskie i ze świadomości ciała – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ostatnio zafascynowała się masażem oraz wpływem masażu i ogólnie relaksu na rozwój głosowy i aktorski. Można ją usłyszeć w wielu reklamach telewizyjnych i radiowych oraz zobaczyć w telewizji w serialowych rolach epizodycznych.

Jest osobą uśmiechniętą i wyciskającą z życia, co tylko się da. Dla niej każde doświadczenie jest cenne – i to dobre, i to złe. Uwielbia obserwować i poznawać ludzi. Nieustannie szuka nowych wyzwań i okazji do rozwijania swoich umiejętności.

Zobacz