Niepowtarzalne chwile z Teatrem Katarynka

Do każdej imprezy proponujemy Państwu organizację atrakcji dodatkowych, które wzbogacą event i uczynią go niezapomnianym wydarzeniem.
Gwarantujemy świetnie spędzony czas dla całej rodziny.
Atrakcje dopasowujemy do tematu przewodniego imprezy.

Posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, mikrofony i mikroporty, oświetlenie, scenografię, namiot widowiskowy oraz wszelkie materiały do zabaw.

Przygotowujemy również atrakcje pod indywidualne zlecenia klienta.

Namiot widowiskowy

Jako jedyny teatr w Polsce posiadamy duży czteromasztowy namiot, który przyciąga dzieci pięknymi kolorami. W namiocie odbywają się spektakle, animacje, koncerty, warsztaty.
Ma aż 26 metrów długości, 6 metrów wysokości i pomieści nawet 250 osób!

W kolorowym namiocie znajduje się  scena teatralna z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, dla publiczności przygotowaliśmy kolorowe poduszki do siedzenia.  Zadbaliśmy też o otoczenie namiotu – na wszystkich czekać będą wygodne leżaki, kolorowe krzesełka i stoliki. Wokół namiotu powiewać będą sztandary i flagi z logiem Teatru Katarynka.
Gwarantujemy istnie bajkowy klimat dla całej rodziny!

Dla uatrakcyjnienia imprezy proponujemy szereg dodatkowych atrakcji:

Pokaz baniek mydlanych

Bańkowe szaleństwo spotyka się ze entuzjastycznym odbiorem wśród dzieci i rodziców. Posiadamy 50 zestawów do robienia wielkich baniek!

Teatr Katarynka animacje dla dzieci
Żywe maskotki

Bajkowe postacie to jedna z ulubionych atrakcji dzieci.
Wywołują uśmiech i radość nie tylko na twarzach dzieci, ale i dorosłych.

Malowanie twarzy

To idealna atrakcja w czasie każdej imprezy dla dzieci szybki sposób, żeby zamienić się w ulubione zwierzątko, wymyśloną postać czy bohatera bajki.

Modelowanie balonów

Urocze balonowe zwierzątka i stworki zachwycają dzieci od lat, dlatego i u nas nie może zabraknąć modelowania balonów. Jest świetnym dodatkiem do wydarzenia.

Strefa malucha

Nie zapominamy o naszych najmłodszych pociechach w przedziale wiekowym 1-4 lat. Przygotowaliśmy wyjątkową strefę, w której znaleźć można wiele atrakcji!

Wata cukrowa

Posiadamy profesjonalną i nowoczesną maszynę do produkcji waty cukrowej.
Idealnie sprawdza się na każdego rodzaju wydarzeniach.