Niepowtarzalne chwile z Teatrem Katarynka

Do każdej imprezy proponujemy Państwu organizację atrakcji dodatkowych, które wzbogacą event i uczynią go niezapomnianym wydarzeniem.
Gwarantujemy świetnie spędzony czas dla całej rodziny.
Atrakcje dopasowujemy do tematu przewodniego imprezy.

Posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, mikrofony i mikroporty, oświetlenie, scenografię, namiot widowiskowy oraz wszelkie materiały do zabaw.

Przygotowujemy również atrakcje pod indywidualne zlecenia klienta.

Namiot Teatralny

Jako jedyny teatr w Polsce posiadamy duży czteromasztowy namiot, który przyciąga dzieci pięknymi kolorami. W namiocie odbywają się spektakle, animacje, koncerty, warsztaty.
Ma aż 26 metrów długości, 6 metrów wysokości i pomieści nawet 350 osób!

W kolorowym namiocie znajduje się  scena teatralna z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, dla publiczności przygotowaliśmy kolorowe poduszki do siedzenia.  Zadbaliśmy też o otoczenie namiotu – na wszystkich czekać będą wygodne leżaki, kolorowe krzesełka i stoliki. Wokół namiotu powiewać będą sztandary i flagi z logiem Teatru Katarynka.
Gwarantujemy istnie bajkowy klimat dla całej rodziny!

Dla uatrakcyjnienia imprezy proponujemy szereg dodatkowych atrakcji:

Piana Party

Szalona zabawa w wodospadzie piany? Dlaczego nie!
Jedna z dodatkowych atrakcji, którą proponujemy podczas zabaw w plenerze. Jest to idealna propozycja podczas okresu letniego.

Warsztaty teatralno-aktorskie

Warsztaty nie tylko rozwijają umiejętności aktorskie. Dzięki nim dzieci stają się bardziej otwarte, śmiałe, kreatywne i pełne pomysłów oraz podnoszą swoją samoocenę.

Animacje i aktywności dla dzieci

Interaktywne zabawy prowadzone przez aktorów, do których angażujemy i dzieci i dorosłych.
Nasze zabawy nie tylko cieszą i bawią ale także rozwijają i wzbogacają.

Żywe maskotki

Posiadamy ponad 10 różnych żywych maskotek. Maskotka zawsze dobrana jest tematycznie do spektaklu. Wita i zaprasza gości do zabawy, tańczy razem z dziećmi. przybija piątki. Dzieci chętnie się do niej przytulają. Oczywiście jest czas na wspólne zdjęcia.

Pokaz baniek mydlanych i strefa bańkowa

Przez cały czas trwania wydarzenia udostępnione będą różne zestawy do robienia małych oraz wielkich baniek mydlanych. Przygotujemy również zestawy dla rodziców. Posiadamy kilkumetrowy kij do robienia baniek, który obsługiwany jest przez 2-3 aktorów.

Stanowiska do malowania buziek

Jedna z najbardziej popularnych atrakcji wśród dzieci. Mamy kilkadziesiąt motywów do wyboru. Motylki, kwiatki, zwierzątka to tylko niektóre przykłady wzorów. Używamy najlepszych na rynku hipoalergicznych farb firmy Snazaroo.

Stanowiska do modelowania balonów

Modelowanie balonów to świetna atrakcja podczas dowolnego wydarzenia. Kolorowe pieski, kotki, żyrafy, miecze i inne figurki robione są na oczach dziecka. Jest to też z pewnością miła pamiątka z imprezy.

Strefa malucha

Nie zapominamy o naszych najmłodszych pociechach w przedziale wiekowym 1-4 lat. Przygotowaliśmy wyjątkową strefę, w której znaleźć można wiele atrakcji!

Strefa sportowa

Zabawy sportowe, tunele, tory przeszkód, wyścigi w workach – propagujemy aktywny tryb życia!

Tatuaże brokatowe

Stanowisko z tatuażami cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt szablonów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wata cukrowa

Posiadamy profesjonalną i nowoczesną maszynę do produkcji waty cukrowej.
Idealnie sprawdza się na każdego rodzaju wydarzeniach.

Popcorn

Posiadamy profesjonalną i nowoczesną maszynę do produkcji popcornu.
Idealnie sprawdza się na każdego rodzaju wydarzeniach.

Kreatywne stanowiska dostępne pod Namiotem i podczas dłuższych imprez

Różnego rodzaju kreatywne stanowiska obsługiwane przez doświadczonych animatorów. W wybranych punktach dzieci wraz z rodzicami będą mogły stworzyć dowolne arcydzieła. Zadbamy o materiały, obsługę oraz odpowiedni wygląd danego stanowiska.

Warsztaty bio art

Możemy zorganizować prawdziwy warzywno-owocowy stragan.
Każdy będzie miał możliwość ponieść się wyobraźni i stworzyć dowolne dzieło. Oczywiście podczas pracy będzie można podjadać. Świetna zabawa i promocja zdrowego stylu odżywiania.

Obrazy z piasku

Warsztaty tworzenia piaskowych obrazków to kolejna z kreatywnych stref, która urozmaici każde wydarzenie. Zabawa polega na tworzeniu obrazków przy pomocy wielobarwnego piasku, który usypuje się na posmarowaną klejem kartkę z szablonem.

String Art

Kreatywne i twórcze warsztaty, które możemy zaproponować naszym widzom. Tworzenie obrazów z nici to wspaniały pomysł na oryginalnie spędzony czas

Bajkowe ozdoby

Bajkowe ozdoby z koralików to niezapomniane i kreatywne warsztaty, które z pewnością przypadną do gustu naszym młodszym i starszym widzom.

Eko torby

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć przepiękna torbę.

Malowanie na koszulkach

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolną koszulkę.

Tworzenie przypinek

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć przepiękne przypinki.

Tworzenie bransoletek

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolną bransoletkę.

Warsztaty 3d

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolne dzieło.

Strefa plastyczna

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolne dzieło.

Warsztaty czekoladowe lub tworzenia świeczek? – nie ma problemu! Sprostamy każdemu zadaniu 🙂 Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy propozycję!