Talent. Pasja. Zaangażowanie.

Nasi Aktorzy są zdolnymi, młodymi absolwentami Szkół Teatralnych i Musicalowych.
Na co dzień można ich zobaczyć w popularnych produkcjach telewizyjnych oraz na deskach teatru.

Agata Gałach

Aktorka, wokalistka, autorka tekstów. Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, krakowskiego Lart studiO oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Instruktorka śpiewu i aktorstwa w warszawskiej Akademii Sztuk Scenicznych i Estradowych.
Czytaj więcej

Fb

Michał Malinowski

Aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Współpracował z Teatrem Zamiast w Łodzi, dubbinguje filmy, seriale i gry komputerowe. Gra w serialu „Na wspólnej”. Podczas studiów wziął udział w wielu etiudach studenckich, a na IV roku zagrał główną rolę w serialu TVP „Wszystko przed nami”.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Łukasz Kornacki

Aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Po szkole grał w wielu etiudach filmowych m. in. „Fragment” w reż. Mirosława Mamczura, a także w kilku serialach. Współpracował także z Instytutem Teatralnym w realizacji czytania „Brytana Brysia” Aleksandra Fredry w reż. Pawła Passiniego.
Czytaj więcej

Instagram

Ewa Skalska

Aktorka, wokalistka i tancerka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical, studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. Półfinalistka programu Mam Talent. Współpracowała m.in. z Teatrem Komedia, gdzie grała w musicalu Zorro.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Amanda Lepusińska

 Aktorka i wokalistka, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Laureatka licznych festiwali Wojewódzkich i Ogólnopolskich.
Wystąpiła w programie „Bitwa na głosy” oraz w półfinale 8 edycji programu Must Be The Music.
W programie „Szansa na sukces” otrzymała wyróżnienie.
W 2012 roku podpisała kontrakt płytowy.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Dawid Pelowski

Aktor i wokalista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalności musical. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem na Plaży w Sopocie oraz Teatrem Wybrzeże w Gdańsku.
Czytaj więcej

Instagram

Jakub Czachor

Założyciel Teatru Katarynka, reżyser, autor scenariuszy oraz aktor. Uczęszczał do Szkoły Aktorskiej H. i J. Machulskich przy PO Assitej w Warszawie. Zagrał w wielu reklamach telewizyjnych. Ma za sobą również epizody w serialach i filmach.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Kamila Kamińska

Aktorka, absolwentka wydziału aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej im. Leona Schillera w Łodzi, magister sztuki, pedagog, animatorka społeczno – kulturowa. Studiowała także arteterapię – edukację artystyczną na APS im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Współpracowała m.in. z Teatrem IMKA oraz Teatrem Roma.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Katarzyna Polewany

Aktorka i wokalistka, absolwentka aktoRstudio Roma Gąsiorowska. Zagrała w wielu etiudach filmowych, reklamach i serialowych epizodach. Współpracuje z Teatrem Palladium.
Czytaj więcej

Instagram

Maciej Zuchowicz

Aktor, student V roku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, kierunek aktorstwo, współpracuje z Teatrem Collegium Nobilium.
Czytaj więcej

Agnieszka Nowakowska

 Aktorka, wokalistka i tancerka, studentka IV roku na wydziale lalkarskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego, absolwentka krakowskiego Lart studiO. Jej pasją jest też fotografia, którą rozwijała w Akademii Fotografii w Krakowie. Organizuje również różne warsztaty aktorskie i ze świadomości ciała – dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Czytaj więcej

Fb Instagram

Grzegorz Mroziński

Aktor, wokalista, absolwent Szkoły Aktorskiej H. i J. Machulskich przy PO Assitej w Warszawie. Studiował także pedagogikę w Gdańskiej Szkole Humanistycznej. Dodatkowo posiada rzadką umiejętność chodzenia na szczudłach.
Czytaj więcej

Aleksandra Dolna

Aktorka i wokalistka. Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie na Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno – Aktorskim, specjalności: musical. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Ukończyła również Państwową Szkołę Muzyczną Pierwszego Stopnia w klasie fortepianu. Dodatkowo posiada rzadką umiejętność chodzenia na szczudłach.
Czytaj więcej

Instagram

Kamil Załuska

Aktor i wokalista. Przyszły absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Przed studiami aktorskimi – założyciel, aktor mazowieckiego  kabaretu E-MKA. Uczestniczył w inscenizacjach artystycznych na ŚDM w Krakowie. Zadebiutował na deskach Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni w spektaklu “Antygona”.
Czytaj więcej

Tina Popko

Zawodowa aktorka scen muzycznych, wokalistka, tancerka i pianistka z ogromnym doświadczeniem scenicznym w Polsce i za granicą. Absolwentka Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, Studium Wokalnego Doroty Helbik- Słobodzian, Studia Ruchu Gracja dla tancerek i modelek oraz Szkoły Muzycznej w Koszalinie.
Czytaj więcej

Aleksandra Nowicka

Aktorka i wokalistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu. Obecnie współpracuje ze szkołą “Broadway Musical School”, gdzie prowadzi zajęcia aktorskie.
Czytaj więcej

Patrycja Mizerska

Aktorka, wokalistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu. Uczestniczka The Voice of Poland oraz Must Be The Music. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.
Czytaj więcej

Fb Instagram