Podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia gwarantujemy dużo dobrej zabawy! 

Kompleksowo organizujemy wydarzenie mikołajkowe.
Dysponujemy całym niezbędnym zapleczem technicznym.
Plan imprezy zawsze układamy indywidualnie po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami.
Zapewnimy moc atrakcji począwszy od spektaklu, wizyty świętego Mikołaja, koncertu kolęd i piosenek świątecznych po dmuchańce, ozdoby świąteczne czy kreatywne warsztaty artystyczne!
Zapraszamy do zapoznania się!

Zimowe spektakle teatralne

Do wyboru dwie bajki, które rozbawią dzieci do łez, a jednocześnie zwrócą uwagę na ważne wartości. Spektakle są autorskie, edukacyjne i interaktywne. Dzieci mają okazję zobaczyć coś czego wcześniej nie widziały!

Bałwane Tiko i Królowa Fruncja

Musicalowa historia o pomocnym i przyjacielskim bałwanku. Dzieci wspólnie z bohaterami przywrócą miłość i radość w sercu niewrażliwej Fruncji, a w śnieżnej krainie zapanuje radosna i świąteczna atmosfera. Nie zabraknie wątków edukacyjnych. Dodatkowo mnóstwo śpiewu i ruchu scenicznego.

Polarna Przygoda

Komediowa opowieść o przygodach szalonych pingwinów, które uwielbiają rock&rolla. Spektakl porusza również tematy ekologiczne i bezpieczeństwa dzieci podczas zabaw zimowych. W spektaklu pokażemy jak wiele zależy od człowieka, żyjącego w zgodzie z przyrodą. Oczywiście nie zabraknie układów tanecznych i wszyscy wspólnie zatańczą rock&rolla.

Animacje mikołajkowe i wizyta świętego Mikołaja

Po spektaklu niespodzianka… widzów odwiedzi Święty Mikołaj z prezentami i mnóstwem atrakcji.

Program mikołajkowy jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb wydarzenia. Składa się z dwóch części – spektaklu zimowego oraz przybycia Mikołaja.
Program trwa 90 min (z możliwością przedłużenia).

Ogólny zarys drugiej części programu

Po przedstawieniu postać z bajki dowiaduje się o przybyciu Świętego Mikołaja i biegnie go szukać.  W tym czasie aktorka przygotowuje dzieci na przyjście Świętego Mikołaja. Przeprowadza quiz z wiedzy o Mikołaju, uczy piosenki wraz z prostym układem tanecznym na przywitanie Mikołaja. Gdy przychodzi Mikołaj dzieci śpiewają piosenkę na powitanie (jako prezent).  Mikołaj zapoznaje się z dziećmi, opowiada anegdotki jak to jest być świętym Mikołajem, w zabawny sposób sprawdza czy wszystkie dzieci i nie tylko dzieci były grzeczne. Na koniec przechodzi do rozdawania upominków.
W tym czasie aktorki prowadzą wspólnie z dziećmi kolędowanie.
Panuję magiczna, rodzinna i ciepła atmosfera.

Dodatkowe atrakcje podczas programu mikołajkowego

Podczas idealnie zorganizowanego wydarzenia nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji.

Koncert Kolęd i Świątecznych Piosenek

Niepowtarzalna atmosfera koncertów organizowanych przez Teatr Katarynka rozświetliła już niejedno wydarzenie.
Dzięki umiejętnościom naszych utalentowanych Wykonawców, wspólnej pracy i pasji do tego co robimy, organizowane przez nas wydarzenia muzyczne na długo pozostają w pamięci widzów.

Tron Świętego Mikołaja

Elegancki i stylowy tron dla Świętego Mikołaja. Jego duże rozmiary oraz wygląd sprawią, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.
Zadbaliśmy również o otoczenie – czerwony dywan, słupki z liną, świąteczna dekoracja.

Ozdoby i dekoracje świąteczne

Podczas mikołajkowych wydarzeń nie może zabraknąć odpowiednich dekoracji i ozdób. Dmuchane bałwanki, mikołaj czy laski cukrowe z pewnością wspaniale wypełnią każde wnętrze. Nie zabraknie choinek, reniferów i innych dekoracji.

Świąteczne warsztaty artystyczne

Świąteczne warsztaty z pewnością wprowadzą w magiczny klimat zimy i świat. Gwarantujemy mile spędzony czas. Oprócz świetnej zabawy, warsztaty pozwalają trenować koncentrację, sprawność manualną i cierpliwość.

Świąteczne warsztaty tworzenia ozdób choinkowych

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł przygotować dowolną ozdobę choinkową. Zapewnimy mnóstwo materiałów – bombki, szyszki, farby, spreje, brokaty itp.

Świąteczne warsztaty dekorowania pierników

Przepyszne warsztaty, podczas których każdy będzie miał okazję ozdobić pierniki. Zapewnimy wszystkie potrzebne materiały m.in lukier, dekoracje cukiernicze czy odpowiednie pędzelki. Pierniki można zjeść lub zapakować i podarować bliskiej osobie.

Świąteczne warsztaty tworzenia kartek świątecznych

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł przygotować kartkę bożonarodzeniową. Zapewnimy mnóstwo materiałów plastyczny – wstążki, dekoracje itp.

Świąteczne warsztaty tworzenia toreb prezentowych

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł przygotować torbę prezentową.

Zimowa biżuteria

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł przygotować zimowo-lodową biżuterię. Tak przygotowaną np. bransoletkę będzie można zapakować i wręczyć bliskiej osobie.

Świąteczne warsztaty tworzenia lampionów

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł – do wyboru – stworzyć albo ozdobić choinkę.

Fabryka Świątecznych Choinek

Kreatywna strefa, w której każdy będzie mógł – do wyboru – stworzyć albo ozdobić choinkę.

Świąteczne ozdoby z koralików

Świąteczne ozdoby z koralików to niezapomniane i kreatywne warsztaty, które z pewnością przypadną do gustu naszym młodszym i starszym widzom.
Oprócz świetnej zabawy, warsztaty pozwalają trenować koncentrację, sprawność manualną i cierpliwość.

Galeria