Podczas okresu Świąt Bożego Narodzenia gwarantujemy dużo dobrej zabawy! do wyboru dwie bajki: “Polarna Przygoda” oraz ”Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, które rozbawią dzieci do łez, a jednocześnie zwrócą uwagę na ważne wartości.

Po spektaklu niespodzianka… widzów odwiedzi Święty Mikołaj z prezentami i mnóstwem atrakcji.

Program mikołajkowy jest dopasowywany indywidualnie do potrzeb wydarzenia. Składa się z dwóch części – spektaklu  zimowego oraz przybycia Mikołaja. Program trwa około 90 min.

Ogólny zarys drugiej części programu

Po przedstawieniu postać z bajki dowiaduje się o przybyciu Świętego Mikołaja i biegnie go szukać.  W tym czasie aktorka przygotowuje dzieci na przyjście Świętego Mikołaja. Przeprowadza quiz z wiedzy o Mikołaju, uczy piosenki  wraz z prostym układem tanecznym na przywitanie Mikołaja. Gdy przychodzi Mikołaj  dzieci śpiewają piosenkę na powitanie (jako prezent).  Mikołaj zapoznaje się z dziećmi opowiada anegdotki jak to jest być świętym Mikołajem, w zabawny sposób sprawdza czy wszystkie dzieci i nie tylko dzieci były grzeczne. Na koniec przechodzi do rozdawania upominków. W tym czasie aktorki prowadzą kolędowanie wspólnie z dziećmi. Panuję magiczna rodzinna i ciepła atmosfera.

Galeria