Jako jedyny teatr w Polsce posiadamy duży czteromasztowy namiot, który przyciąga dzieci pięknymi kolorami.

Dni Miasta, Dożynki, Festiwal teatralny, Piknik familijny, Piknik ekologiczny, a może morski lub kosmiczny? – możemy zorganizować dowolne wydarzenie i stworzyć strefy pasujące tematycznie do danego wydarzenia.

Namiot pomieści aż 350-400 osób! Odbywają się w nim spektakle, animacje, koncerty, warsztaty.
W kolorowym namiocie znajduje się scena teatralna z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, dla publiczności przygotowaliśmy kolorowe poduszki do siedzenia.

Nasze mobilne centrum familijne bawi, uczy i dostarcza niesamowitych wrażeń przez cały dzień!

Główne atrakcje pod Namiotem Widowiskowym

Najważniejszy jest przekaz artystyczny dlatego główną część programu stanowią: spektakle, warsztaty teatralno-aktorskie, koncerty wokalne oraz animacje i aktywności dla dzieci.

Spektakle teatralne

Autorskie, edukacyjne i interaktywne spektakle familijne. Dzieci mają możliwość poznać nieznaną wcześniej historię. Do każdej bajki w przemyślany sposób dodajemy wątki edukacyjne. Pokazujemy najważniejsze wartości. Wszystkie spektakle są interaktywne, dzieci są angażowane

Warsztaty teatralno-aktorskie

Warsztaty teatralne prowadzone są przez zawodowych aktorów. W czasie zajęć dzieci pracują nad dykcją, uczą się jak używać mimiki twarzy, poznają sposoby na wyrażanie aktorskich emocji, techniki oddechowe, a także ćwiczą wcielanie się w postać. Wszystko odbywa się w przyjazny sposób, dzieci uczą się podczas świetnej zabawy, dzięki czemu w pełni się angażują.

Koncerty wokalne

Pod Namiotem Widowiskowym przez całe wydarzenie odbywają się występy wokalne naszych artystów. Repertuar jest familijny. Śpiewamy piosenki zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Dzieci są zapraszane na scene, śpiewają i tańczą z aktorami.
Do publiczności wychodzą również żywe maskotki, które podczas koncertów tańczą razem z dziećmi.

Animacje i aktywności dla dzieci

Strefa zabaw, tory przeszkód, zabawy z chustą animacyjną, nauka układów choreograficznych to tylko niektóre zabawy przygotowane przez naszych aktorów. Przez całe wydarzenie odbywają się różnego rodzaju gry i zabawy.

Dodatkowe atrakcje pod Namiotem Widowiskowym

Podczas idealnie zorganizowanego wydarzenia nie może zabraknąć dodatkowych atrakcji. Możemy przyjechać z wszystkimi lub wybranymi stanowiskami. Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie, a nasz namiot będzie tętnił życiem!

Pokaz baniek mydlanych i strefa bańkowa

Przez cały czas trwania wydarzenia udostępnione będą różne zestawy do robienia małych oraz wielkich baniek mydlanych. Przygotujemy również zestawy dla rodziców. Posiadamy kilkumetrowy kij do robienia baniek, który obsługiwany jest przez 2-3 aktorów.

Żywe maskotki

Posiadamy ponad 10 różnych żywych maskotek. Maskotka zawsze dobrana jest tematycznie do spektaklu. Wita i zaprasza gości do zabawy, tańczy razem z dziećmi. przybija piątki. Dzieci chętnie się do niej przytulają. Oczywiście jest czas na wspólne zdjęcia.

Stanowiska do malowania buziek

Jedna z najbardziej popularnych atrakcji wśród dzieci. Mamy kilkadziesiąt motywów do wyboru. Motylki, kwiatki, zwierzątka to tylko niektóre przykłady wzorów. Używamy najlepszych na rynku hipoalergicznych farb firmy Snazaroo.

Stanowiska do modelowania balonów

Modelowanie balonów to świetna atrakcja podczas dowolnego wydarzenia. Kolorowe pieski, kotki, żyrafy, miecze i inne figurki robione są na oczach dziecka. Jest to też z pewnością miła pamiątka z imprezy.

Piana Party

Szalona zabawa w wodospadzie piany? Dlaczego nie!
Jedna z dodatkowych atrakcji, którą proponujemy podczas zabaw w plenerze. Jest to idealna propozycja podczas okresu letniego.

Strefa malucha

Nie zapominamy o naszych najmłodszych pociechach w przedziale wiekowym 1-4 lat. Przygotowaliśmy wyjątkową strefę, w której znaleźć można wiele atrakcji!

Strefa sportowa

Zabawy sportowe, tunele, tory przeszkód, wyścigi w workach – propagujemy aktywny tryb życia!

Tatuaże brokatowe

Stanowisko z tatuażami cieszy się zawsze dużym zainteresowaniem. W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt szablonów, dzięki którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wata cukrowa

Posiadamy profesjonalną i nowoczesną maszynę do produkcji waty cukrowej.
Idealnie sprawdza się na każdego rodzaju wydarzeniach.

Popcorn

Posiadamy profesjonalną i nowoczesną maszynę do produkcji popcornu.
Idealnie sprawdza się na każdego rodzaju wydarzeniach.

Kreatywne stanowiska pod Namiotem

Różnego rodzaju kreatywne stanowiska obsługiwane przez doświadczonych animatorów. W wybranych punktach dzieci wraz z rodzicami będą mogły stworzyć dowolne arcydzieła. Zadbamy o materiały, obsługę oraz odpowiedni wygląd danego stanowiska.

Warsztaty bio art

Możemy zorganizować prawdziwy warzywno-owocowy stragan.
Każdy będzie miał możliwość ponieść się wyobraźni i stworzyć dowolne dzieło. Oczywiście podczas pracy będzie można podjadać. Świetna zabawa i promocja zdrowego stylu odżywiania.

Obrazy z piasku

Warsztaty tworzenia piaskowych obrazków to kolejna z kreatywnych stref, która urozmaici każde wydarzenie. Zabawa polega na tworzeniu obrazków przy pomocy wielobarwnego piasku, który usypuje się na posmarowaną klejem kartkę z szablonem.

String Art

Kreatywne i twórcze warsztaty, które możemy zaproponować naszym widzom. Tworzenie obrazów z nici to wspaniały pomysł na oryginalnie spędzony czas

Bajkowe ozdoby

Bajkowe ozdoby z koralików to niezapomniane i kreatywne warsztaty, które z pewnością przypadną do gustu naszym młodszym i starszym widzom.

Eko torby

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć przepiękna torbę.

Malowanie na koszulkach

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolną koszulkę.

Tworzenie przypinek

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć przepiękne przypinki.

Tworzenie bransoletek

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolną bransoletkę.

Warsztaty 3d

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolne dzieło.

Strefa plastyczna

Każdy z uczestników będzie miał okazję stworzyć dowolne dzieło.

Warsztaty czekoladowe lub tworzenia świeczek? – nie ma problemu! Sprostamy każdemu zadaniu 🙂 Powiedz nam czego oczekujesz, a przygotujemy propozycję!

Zaplecze techniczne pod Namiotem Widowiskowym

Pod namiotem posiadamy całe, niezbędne zaplecze techniczne tj. nagłośnienie, mikrofony i mikroporty, efekty specjalne, oświetlenie, scenę, Wszystko jest obsługiwane przez Teatr – nie muszą się Państwo o nic martwić 🙂

Namiot Widowiskowy

Wymiary: 12,2 x 26 m,
Jest wysoki na blisko 6 m.
Posiada 14 wejść, które można dowolnie otworzyć lub zamknąć.
Zadaszona powierzchnia liczy 272 m2.
Powierzchnia potrzebna do postawienia namiotu 12,5 x 26,5 m.
Wysokość wejścia to 2,2 m.
Zajmujemy się montażem, demontażem i obsługą techniczną w trakcie wydarzenia.
Czas potrzebny na rozłożenie namiotu wraz ze sceną, nagłośnieniem, oświetleniem, scenografią i pozostałymi atrakcjami to około 4 h.
Namiot posiada przedsionek, który może posłużyć jako wejście główne lub np. jako dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania.

  Nagłośnienie

Zapewniamy pełne profesjonalne nagłośnienie wraz z akustykiem.  W skład nagłośnienia wchodzi: mikser, statywy, okablowanie, kolumny estradowe (również głośnik odsłuchowy), mikrofony i mikroporty.

Scena teatralna

Posiadamy modułowe podesty sceniczne, które możemy układać w dowolnych konfiguracjach, np. sceny o wymiarach od 3mx2m do 6mx4m. Wysokość naszych podestów wynosi od 40 do 60cm. Obok sceny są ustawione schody – artyści zapraszają widzów na scenę.

Oświetlenie

Zapewniamy pełne oświetlenie w tym: nowoczesne reflektory LED RGB+W, okablowanie, statywy, konsolę DMX. W evencie uczestniczyć będzie oświetleniowiec zajmujący się profesjonalną obsługą efektami świetlnymi.

Kolorowe pufy i leżaki

Dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy 150 kolorowych puf do siedzenia. Pufy są wygodne i bezpiecznie. Idealnie sprawdzają się podczas imprez plenerowych np. w naszym namiocie widowiskowym. Wokół namiotu rozłożone są leżaki.

Efekty specjalne

Dodatkowe urządzenia, które z pewnością dopełnią każde wydarzenie. Wytwornice dymu, baniek czy piany. Dysponujemy również głowicami ruchomymi i laserami. Możemy zorganizować wieczorne widowisko dla całych rodzin.

Dekoracje i ozdoby

Balony, latawce, stoliki, krzesełka, bujaki to tylko niektóre z ozdób i akcesoriów, które znajdują się w namiocie. Wszystko ma cieszyć oko i być dopełnieniem bajkowego klimatu.

Zadbaliśmy też o otoczenie namiotu – na wszystkich czekać będą wygodne leżaki, kolorowe krzesełka i stoliki. Wokół namiotu powiewać będą sztandary i flagi z logiem Teatru Katarynka.
Gwarantujemy istnie bajkowy klimat dla całej rodziny!

Przykładowy plan na całodzienną (8h) imprezę plenerową w bajkowym namiocie.

10:00 – Rozpoczęcie imprezy (otwarcie Namiotu Widowiskowego)
10:00-10:30 – Koncert połączony z pokazem baniek mydlanych
10:30-10:50 – Otwarcie strefy plastycznej, sportowej i bańkowej (strefy otwarte do godziny 18:00)
10:50-11:00 – Otwarcie stanowisk do malowania buziek
11:00-12:00 – I Spektakl teatralny „Morskie Opowieści”
12:00-12:30 – Animacje i warsztaty z aktorami Teatru Katarynka
12:30-12:50 – Rozpoczęcie warsztatów z bio artu (strefa otwarta do godziny 18:00)
12:50-13:00 – Warsztaty tworzenia figurek z balonów (stanowisko otwarte do godziny 18:00)
13:00-13:30 – Koncert „Najpiękniejsze piosenki Disneya”
13:30-14:00 – Zabawy taneczne z żywymi maskotkami
14:00-15:00 – II Spektakl teatralny „Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing”
15:00-15:30 – Animacje i warsztaty z aktorami Teatru Katarynka
15:30-16:00 – Konkurs z nagrodami „Bezpieczne Wakacje”
16:00-16:30 – Pokaz szczudlarzy i konkurs w chodzeniu na szczudłach
16:30-17:00 – Warsztaty teatralno-wokalne z aktorami Teatru Katarynka
17:00-18:00 – III Spektakl teatralny „Księżniczka Rosa i Klimek”
18:00 – Koncert na zakończenie imprezy

Możemy zorganizować kompleksowo wyśmienitą imprezę plenerową. Stworzyć scenariusz dopasowany do wydarzenia oraz zapewnić moc atrakcji wraz z zapleczem technicznym i obsługą.

Proponujemy interaktywne spektakle z naszego repertuaru, koncerty oraz animacje. Dbamy o wszystkich i każde wydarzenie planujemy tak, by bawić dzieci i dorosłych oraz integrować całe rodziny.

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy kompleksową propozycję wraz z wyceną!

Piknik familijny? Dni Miasta? Festyn? Dożynki? Festiwal teatralny? Piknik ekologiczny? … a może morski lub kosmiczny? – możemy zorganizować dowolne wydarzenie i przygotować pasujące tematycznie warsztaty i animacje.

Wydarzenie pod namiotem może potrwać cały dzień, kilka dni lub kilka godzin – to zależy tylko od Ciebie!

biuro@teatrkatarynka.pl / 725-770-300

Galeria zdjęć