Aktorka i wokalistka. Ukończyła z wyróżnieniem studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno – Aktorskim, specjalności: musical. Ukończyła również Państwową Szkołę Muzyczną Pierwszego Stopnia w klasie fortepianu oraz MA Performance – Musical na Mountview London. Dodatkowo posiada rzadką umiejętność chodzenia na szczudłach.

Ponadto przy każdej możliwej okazji doskonali swój warsztat uczestnicząc w profesjonalnych kursach i warsztatach wokalnych, aktorskich, dubbingowych i tanecznych. Szkoliła się m. in. pod okiem Maureen Scott, Rossa Campbella, Johnathana Tweedie, Williama Lestera.

Jej największą pasją i ukochaną formą teatralną jest musical. Doświadczenie sceniczne zdobywała już na studiach, biorąc udział w takich projektach jak: koncert musicalowy „I love NY” (Teatr Muzyczny w Łodzi) czy musical „Fame” (Mazowiecki Teatr Muzyczny).

Na roku dyplomowym zagrała rolę Alicji w spektaklu muzycznym „Zwyczajne szaleństwa” na podstawie „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” Petra Zelenki (reż. Magdalena Boć, muz. Ignacy Jan Wiśniewski). Recital dyplomowy zaśpiewała na ocenę celującą.

Obecnie występuje w programie muzyczno – kabaretowym „Od Juliana do Mariana” w reżyserii Marka Branda.

Współpracuje z Gdańskim Archipelagiem Kultury PLAMA.