Aktor i wokalista, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical. Współpracuje z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem na Plaży w Sopocie, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku oraz Teatrem Syrena w Warszawie.

Będąc na studiach, przez cztery lata pogłębiał swoją wiedzę teoretyczną oraz uczestniczył w zajęciach praktycznych, przygotowujących do wykonywania zawodu wokalisty scen muzycznych.

Już od pierwszego roku studiów zaczął osiągać sukcesy zawodowe. Pierwszym z nich była rola Eteoklesa w spektaklu dramatycznym „Antygona” w reż. Leszka Mądzika w Teatrze Miejskim w Gdyni. Kolejne z nich to rola Piotra Langmesera w spektaklu historycznym „Wesele Żuławskie” w reż. Daniela Saulskiego.

Pod koniec drugiego roku studiów zadebiutował na scenie w Borzęcinie podczas koncertu muzyki filmowej i musicalowej w towarzystwie Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod batutą ks. Przemysława Pasternaka.

Następnie związał się z Teatrem na plaży w Sopocie, gdzie wciela się w role takie jak: Jazon w spektaklu „Medea, moja sympatia”, Nerwus w „Ząb-zupa-dąb”, Kurzypielec w sztuce „Gołoledź”. Spektakle wyreżyserował Piotr Kosewski.

Bierze również udział w koncercie piosenek lat 20’, 30’ „Rewia – Jutro będzie lepiej”, który także jest grany w Sopocie.

Będąc studentem czwartego roku wcielił się w rolę św. Piotra w musicalu „Jesus Christ Superstar” w reż. Zbigniewa Maciasa w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Kolejną premierą w tym teatrze był spektakl „Cyrano” w reż. Jakuba Szydłowskiego, gdzie zagrał jedną z głównych ról – Christiana. Oba spektakle były jednymi z większych sukcesów w jego dotychczasowej karierze.

Można go również zobaczyć na deskach Teatru Wybrzeże w Gdańsku, gdzie w spektaklu „Faraon” w reż. Adama Nalepy, wciela się w rolę Chóru Egipskiego – ludności obserwującej i komentującej bieg wydarzeń w sztuce.

Będąc na studiach uczestniczył w spektaklach dyplomowych, podsumowujących poszczególne lata studiów i wcielał się w rolę takie jak: Chick Clark (Wonderful Town), Jeffrey (Godspell), Augustin Magaldi (Evita), Jose Vega (Fame). Warto podkreślić, że musical „Fame” został doceniony przez Mazowiecki Teatr Muzyczny, który umożliwił studentom wystawianie spektaklu przez rok w warszawskim Teatrze Palladium.

W 2019 zagrał Wujka Festera oraz Przodka Ciotki Herman w musicalu „Rodzina Addamsów” w reż. Jacka Mikołajczyka w Teatrze Syrena w Warszawie.

W 2020 – zagrał w musicalu „Prettty Woman” w reż. Wojciecha Kościelniaka w Krakowskim Teatrze Variete.