Aktorka, wokalistka i tancerka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim, specjalność musical, studentka Akademii Pedagogiki Specjalnej. Półfinalistka programu Mam Talent. Współpracowała m.in. z Teatrem Komedia, gdzie grała w musicalu Zorro.

Śpiewem, tańcem i aktorstwem zafascynowana była od zawsze, co zaprowadziło ją na Akademię Muzyczną w Gdańsku. Studia na Wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność Musical umożliwiły jej pracę w wymarzonym zawodzie. Karierę na scenie zaczęła już w połowie 2 roku nauki, gdy dostała rolę panny młodej w śpiewogrze zorganizowanej przez LGD Trzy Krajobrazy. Śpiewogra pt. Wesele Żuławskie z XVII w. miało swoją premierę 21 czerwca 2012 roku w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku.

Kolejne przedstawienia odbyły się na Scenie Letniej Teatru Wybrzeże, Faktoria w Pruszczu Gdańskim, w Kościele św. Jana w Gdańsku, w Galerii EL w Elblągu oraz na scenie OFF De Bicz w Sopocie. Później przerodziło się to w koncerty pieśni i tańca z Wesela.

Studia obudziły w niej również ogromna miłość do stepu. Powstała grupa śpiewająco-stepująca: Zaklepotani. Zadebiutowali w programie TV TVN Mam Talent, gdzie dużym sukcesem był występ na żywo w półfinale. Stepowali w Gdyni na jadącej platformie, charytatywnie w Żukowie oraz na festiwalu stepu TAP TONIGHT 2013 w Belgii, w Brukseli.

Kolejnym ważnym dla niej doświadczeniem była rola Gilmer w musicalu Godspell, wyreżyserowanym przez Renię Gosławską i wystawionym 25 maja 2013 na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Niedawno zakończyła ponad dwuletnią pracę w Teatrze Komedia w Warszawie, gdzie grała w musicalu Zorro, wyreżyserowanym przez Tomasz Dutkiewicza.

Aktualnie można ją zobaczyć w spektaklu Dziurka w eterycznym ciałku Teatru Szparka.

Posłuchaj