Aktorka i wokalistka, absolwentka Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie w specjalizacji wokalno-aktorskiej. Ukończyła również aktoRstudio Romy Gąsiorowskiej oraz Warsztaty Aktorskie Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety.

Kasia, Kacha, Katarzyna… a miała być Bartkiem! Tak w zasadzie to tylko tyle pozostało z preferencji płciowych jej rodziców. Jak sama mówi – od dzieciaka tańczy, śpiewa, recytuje, a jak trzeba to żartuje!
Pierwszym doświadczeniem artystycznym Kasi była rola w szkolnym spektaklu „Pippi”, reżyserowanym przez Igora Gorzkowskiego. Później występowała na deskach warszawskiego Teatru Roma w ramach koncertu orkiestry mandolinowej „Juno Wars”, do której należała.
W wieku zaledwie szesnastu lat wcieliła się w rolę Marthy Cox w spektaklu pt. „High School Musical on Stage” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza, realizowanym przez Gliwicki Teatr Muzyczny.
Obecnie można zobaczyć Kasię w spektaklu „Pchła Szachrajka” w reżyserii Anny Seniuk w Teatrze Groteska w Krakowie, gdzie odgrywa główną rolę! Oprócz tego znajduje się ona w obsadzie Teatru Fabryka Marzeń, gdzie oglądać ją można w „Mayday 2” (reż. Grzegorz Reszka) w roli Vicky, „Chcesz się bawić? Zadzwoń!” (reż. Radosław Dunaszewski) w roli Izy, a także w spektaklu dyplomowym „Popatrz na mnie” w reżyserii Ewy Kaim na deskach teatru Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie!

Galeria