Aktorka, wokalistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu. Uczestniczka The Voice of Poland oraz Must Be The Music. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.

Naukę śpiewu rozoczęła już w wieku 10 lat w SpiT ,,FART” w Bielawie pod kierunkiem p.Anny Lutz. Od roku wokalistka warszawskiego prog rockowego zespołu Archangelica, z którym wydała płytę jesienią 2016 roku ,,Tomorrow starts today”.

Była wokalistka zespołu rockowego Poxy Life, z którym stworzyła dwa teledyski z fragmentami filmu ,,Imperator” K.Łęckiego oraz ,,Niebyt” TripArt Studio.

Można było ją zobaczyć w The Voice of Poland III (drużyna Edyty Górniak) oraz Must Be The Music 11. Laureatka m.in Grand Prix na: festiwalu FUMA w Zielonej Górze, festiwalu piosenki musicalowej i filmowej we Wrocławiu, III msc oraz wyróżnienie ma Międzynarodowym Festiwalu Niemen Non Stop, I msc na przeglądzie piosenki aktorskiej w Bielsku Białej itd. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie.

Od niedawna stepuje wraz z Karolem Drzewoszewskim podczas różnych uroczystości. W 2012 roku była również stypendystką programu stypendialnego „zDolny Śląsk”. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. wielokrotnie z Elżbietą Zapendowską, Pauliną Kujawską, Grażyną Łobaszewską. Nagrywała piosenki do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem ,,Astrum” we Wrocławiu. Użyczała również głosu nagrywając zapowiedzi dj, intra oraz jingle reklamowe na event III Sudety Sound Electro City. Jest pozytywną osobą pełną energii. Zbiera saszetki z cukrem. Wciąż marzy i stara się realizować swoje marzenia. W spektaklu ,,Pośród ciemności” wcieli się w rolę kolumbijskiej piosenkarki- Jolandy del Rio.

Posłuchaj