Wybierając animacje dla dzieci z Teatrem Katarynka mają Państwo gwarancję udanej zabawy!

Animacje dla dzieci to idealny sposób na przedłużenie bajkowego spotkania z naszymi aktorami! Po spektaklu płynnie przejdziemy do zabaw poprowadzonych przez postacie z naszych bajek. Koncert w wykonaniu Księżniczki Rosy? Nauka układu choreograficznego poprowadzona przez Poetę i Królową Fruncję? A może kosmiczne warsztaty aktorskie z Tirti Tistem? Proszę bardzo!

W animacjach dla dzieci stawiamy przede wszystkim na różnorodność.

Bez względu na to, czy trwają 45 minut czy 5 godzin, chcemy jak najbardziej urozmaicić nasz program i sprawić, że nikt nie będzie się nudził. Interaktywne zabawy z naszymi aktorami rozwijają kreatywność, uczą pracy w grupie, pobudzają wyobraźnię i wyzwalają mnóstwo energii. Do animacji włączamy też rodziców, dziadków, nauczycieli. Spotkanie z Teatrem Katarynka to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu i wzmacnianie więzi.

Bajkowe i teatralne imprezy familijne pod Namiotem Widowiskowym

Do programu wplatamy występy wokalne naszych artystów, zabawy ruchowe, elementy warsztatów aktorskich, zabawy z chustą animacyjną, tory przeszkód, pokaz wielkich baniek mydlanych, naukę układów choreograficznych, strefy warsztatowe, konkursy z nagrodami. Wszystko to zostanie dostosowane do miejsca (impreza plenerowa, event firmowy w biurze, urodziny w domu, wydarzenie w centrum kultury czy przedszkolu) oraz tematu przewodniego spotkania (piknik ekologiczny, spotkanie mikołajkowe, bal karnawałowy i inne). Każdy scenariusz animacji zostanie dokładnie przez nas przygotowany i skonsultowany z organizatorem wydarzenia.

Posiadamy rozbudowane zaplecze, dzięki któremu w naszych animacjach dla dzieci każdy znajdzie coś dla siebie! Od maszyn z popcornem, watą cukrową i wytwornicy piany, przez stanowiska do malowania buziek, modelowania baloników i strefę plastyczną, po żywe maskotki, strefę sportową i kąciki dla maluszków i ich rodziców. Zorganizujemy warsztaty bio art, animacje ekologiczne, czy koncerty połączone z pokazem świateł. Zrealizujemy każdy, najbardziej szalony pomysł!

Nasze animacje dla dzieci nie tylko cieszą i bawią ale także rozwijają i wzbogacają.

Galeria