Organizacja Piana Party

zabawa w pianie to wyjątkowe przeżycie dla każdego dziecka!

Piana party będzie świetnym dodatkiem do każdego wydarzenia plenerowego! Podczas szalonej zabawy zalejemy Was hektolitrami piany, w której z chęcią poszaleją zarówno dzieci, jak i dorośli. Ta atrakcja z pewnością zaskoczy wszystkich uczestników wydarzenia.

Zabawę w pianie połączymy z grami ruchowymi, nauką układów choreograficznych, koncertem czy pokazem świateł. Piana party sprawdzi się zarówno jako element towarzyszący głównym atrakcjom wydarzenia, jak i jako najważniejszy punkt programu, do którego dobierane są kolejne elementy imprezy.

Dzięki specjalnej wytwornicy stworzymy prawdziwe wodospady piany. We wskazanym miejscu przygotujemy specjalnie wydzieloną i zabezpieczoną strefę zabawy w pianie. Dzięki temu uczestnicy będą bezpieczni, a piania nie rozleje się na pozostałe strefy towarzyszące wydarzeniu.

Gwarantujemy, że uśmiech pojawi się na twarzach wszystkich uczestnikach wydarzenia. Szalona zabawa w pianie, której nie zorganizujesz w domu! Dodaj piana party do scenariusza swojej imprezy! Obiecujemy niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę.

Galeria