Organizacja balu karnawałowego dla dzieci

Zabawa karnawałowa wiąże się z ogromną odpowiedzialnością! Wiemy jak ważna jest to okazja, dlatego zrobimy wszystko, by wspaniała zabawa została zapamiętana na długo przez wszystkich uczestników. Każdy bal karnawałowy dla dzieci z Teatrem Katarynka jest niepowtarzalny! Prowadzony jest przez zawodowych aktorów, którzy z zaangażowaniem tworzą wspaniałą atmosferę do zabawy.

Organizacją balu karnawałowego dla dzieci zajmiemy się kompleksowo. Możemy zorganizować godzinną zabawę dla grupy przedszkolnej, roztańczoną imprezę na sali gimnastycznej dla dzieci w wieku szkolnym, otwarte wydarzenie w instytucji kultury czy też firmowy bal, który pomoże w integracji pracowników i ich rodzin. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, które umożliwi nam organizację imprezy karnawałowej w dowolnym miejscu.

Proponujemy dwie wersje balu karnawałowego dla dzieci do wyboru:

Bal Kosmiczny – Takiego kosmosu jeszcze nie było! Kosmiczny bal na podstawie musicalu Tirti Tist w Przestrzeni pełen jest efektów świetlnych i muzycznych przebojów. Aktorzy prowadzący bal śpiewają utwory z autorskiego musicalu (i nie tylko!) ubrani w kostiumy pełne świecących elementów. Wydarzenie dopłeni kosmiczna scenografia – przenosimy się na planetę Tirti Tista! Kosmiczna impreza karnawałowa dla dzieci to gwarancja wspaniałych wspomnień!

Bal Bajkowy – Bajka stanie się rzeczywistością! Bajkowy bal karnawałowy pełen jest kolorów i musicalowych hitów. Aktorzy prowadzący bal śpiewają utwory z autorskich musicali (i nie tylko!) ubrani w wielobarwne, szalone kostiumy. W miejscu wydarzenia ustawiona zostanie scenografia z autorskiego musicalu – przenosimy się do baśniowej krainy! Bajkowy bal karnawałowy dla dzieci na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników!

Do każdego balu karnawałowego dla dzieci włączamy następujące elementy:

– występy wokalne naszych artystów;
– zabawy ruchowe;
– zabawy przy muzyce;
– naukę układów choreograficznych.

Przywozimy nagłośnienie, scenografię, piękne kostiumy i wspaniałą energię. Do propozycji możemy dodać elementy oświetlenia, efekty specjalne (iskrowniki, wytwornicę baniek, wytwornicę śniegu, konfetti czy dymnicę), a także wizytę żywej maskotki.

Bal można połączyć również ze spektaklem, podczas którego dzieci nawiązują więź z aktorami, którzy to następnie poprowadzą wspaniałą zabawę. Organizacja balu karnawałowego dla dzieci nigdy nie była bardziej przyjemna!

Galeria