Każdy bal karnawałowy dla dzieci jest niepowtarzalny, prowadzony przez zawodowych aktorów, którzy wcielają się w postaci z bajek. Najciekawszą propozycją jest bal poprzedzony naszym spektaklem, w czasie którego dzieci nawiązują więź z aktorami.

Tworzymy wspaniałą atmosferę do dalszej zabawy. Przygotowujemy specjalną oprawę muzyczną, układy choreograficzne, quizy, karaoke. Dzieci poznają tradycję balów.

Przykładowe propozycje

  • Bal w Krainie Królowej Frucji – oparty na naszej autorskiej bajce „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”, jest prowadzony przez głównych bohaterów, podczas balu śpiewane są też piosenki z „Krainy Lodu” – „Mam tę moc” „Chodź ulepimy dziś bałwana”
  • Bal w Muzycznym Zoo – oparty na naszej autorskiej bajce „Muzyczne Zoo”, dzieci najchętniej przebierają się za zwierzątka. Aktorzy razem z dziećmi śpiewają między innymi piosenki o zwierzętach.
  • Bal Piracki – oparty na naszej autorskiej bajce „ Morskie Opowieści”, przebrania mogą być dostosowane tematycznie. Aktorzy śpiewają szanty i uczą dzieci pirackiego tańca. Sala balowa zamienia się w rozbujany pokład.
  • Bal w Lodowej Krainie – oparty na naszej autorskiej bajce „Polarna Przygoda”, wypełniony rock n rollem i twistem. Aktorzy uczą dzieci podstawowych kroków tańca.
  • Festiwal Kolorów – oparty na naszej autorskiej bajce „Księżniczka Rosa i Klimek”, w tym balu namawiamy na kolorowe przebrania, śpiewamy piosenki ze spektaklu i znane przeboje „Kolorowy wiatr” „Kolorowe kredki” itp.
  • Akademia Pana Kleksa – na motywach znanej bajki, prowadzony przez postać Pana Kleksa i księżniczki, śpiewamy piosenki z Akademi Pana Kleksa.

Między innymi podczas balów

– występy wokalne naszych artystów

– karaoke – śpiewanie do mikrofonu znanych piosenek przez uczestników [jest to często pierwsze i nowe doświadczenie dla dzieci. Przełamują swoją tremę i poznają swój głos z innej strony)

– konkursy (taneczne i ruchowe)

– zabawy przy muzyce

– nauka układów tanecznych

Przykładowe zabawy: Niewidzialny Instrument, Król, Kto Dokładniej, Dzień i Noc, Śpiący Królewicz – Śpiąca Królewna, Balonowy Taniec, Król Tańca, Tańczący Korowód, Taniec Na Gazecie, Drzewo, Baba Jaga, Rzucanie Do Celu,     Podaj Dalej, Nowy Języ,           „Hip Hip Hura”, Pokaz Mody, Papaja Dance, Zabawa w Smakosza, Pomnik, Stop Klatka, Gumi Miś – zabawa taneczna, Safari – naśladujemy różne zwierzęta, Makarena- zapraszamy dorosłych, Podróż Po Różnych Krajach – przemieszczamy się i poznajemy charakterystyczne tańce i muzykę, Niewidzialna Miotła, Miotlarz.

Galeria