O bajce

Musicalowa opowieść dla najmłodszych o historii nawiązania przyjaźni małpki Eli i słonika Trąbonika. Spektakl uczy, że trudności pokonuje się wspólnymi siłami. Zaskakujące i zabawne sytuacje, wspaniała oprawa muzyczna, ruch sceniczny, śpiew, taniec – wszystko to powoduje, że dzieci ani przez moment się nie nudzą. Wszyscy wspólnie przeciwstawią się zamknięciu Zoo i pokrzyżują plany Biznesmena.

Autorski

Bajka jest w pełni autorska (scenariusz, muzyka, scenografia, choreografia). Wszystko to powoduje, że dzieci nie nudzą się fabułą znanej już bajki. Po spektaklu rozdajemy kolorowanki.

Edukacyjny

Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Dzieci wzbogacają swoją wiedzę o zwierzętach, poznają ich zwyczaje i odgłosy. Uczymy dzieci, żeby nie oceniać innych po wyglądzie, pokazujemy wartość przyjaźni.

Interaktywny

Spektakl jest interaktywny. Dzieci wspólnie ze słoniem tańczą i śpiewają, biorą udział w koncercie finałowym na rzecz ocalenia Zoo. Strażniczka Zoo prowadzi zabawny quiz przyrodniczy.

Bohaterowie

Kataryniarz z Papugą, Słonik Trąbonik, Małpka Ela, Krokodylek, Strażniczka Zoo, Myszki, Biznesmen.

Muzyka

Zapraszamy do odsłuchania wybranych piosenek w wersji instrumentalnej ze spektaklu pt. “Muzyczne Zoo”. Autorami muzyki są Jakub Czachor i Dawid Ludkiewicz, pianista, akompaniator, teoretyk muzyki i pedagog, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

  1. 01. Hymn 2:05
  2. 02. Słonik - Trąba ma 2:41
  3. 03. Biznesmen 2:57

Trailer

Trailer ze spektaklu “Muzyczne Zoo”

Scenografia

Przy scenografii pracowała Paulina Zalewska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Stypendystka Centrum Grafiki Artystycznej Kaus – Urbino we Włoszech.

Galeria zdjęć