Sezon plenerowy w pełni! Z przyjemnością uczestniczymy w wydarzeniach organizowanych na terenie całej Polski, podczas których rozpieszcza nas pogoda i publiczność.

W minioną sobotę mogliśmy zaprezentować nasz piękny namiot widowiskowy (o którym więcej przeczytacie TU) na terenie Zamku w Chudowie. Widzowie mogli obejrzeć spektakle: Morskie Opowieści oraz W Miejskiej Dżungli, a także wziąć udział w zorganizowanych przez nas animacjach. Dla dzieci (i świetnie bawiących się dorosłych :)) przygotowaliśmy moc atrakcji, w tym pokaz wielkich baniek mydlanych, stanowisko z watą cukrową, koncert naszych uzdolnionych artystów, gry i zabawy ruchowe oraz… bio art.

Bio art to forma sztuki, w której jako materiałów używa się rozmaitych form życia. My wykorzystaliśmy około 540kg! warzyw i owoców, z których wszyscy zainteresowani mogli tworzyć obrazy i rzeźby. Nasze stanowisko przyciągało pięknymi kolorami i zapachami. W zabawie udział brały całe rodziny. Dla dzieci, rodziców i dziadków była to wspaniała okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz uruchomienia swojej wyobraźni. Efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania! Mogliśmy podziwiać piękne prace przedstawiające najróżniejsze stworzonka. Wszystkie były zachwycające 🙂 Autorom najlepszych „żywych” rzeźb i obrazów wręczone zostały nagrody i wyróżnienia. Po wydarzeniu owoce i warzywa rozdane zostały zgromadzonym osobom.

Podczas pracy nad dziełami sztuki można było podjadać wykorzystywane materiały. Świetna zabawa oraz promocja zdrowego trybu odżywiania się. Kolejny raz łączymy przyjemne z pożytecznym! Bio art na stałe włączamy do naszego programu animacji 😉

Będziemy do Was przyjeżdżać z muzyką, pozytywną energią i solidną porcją witamin!

Poniżej galeria zdjęć – smacznego!

bio

 

20