Za nami cudowne rozpoczęcie sezonu plenerowego! Pierwszego dnia majówki odwiedziliśmy Żuławski Ośrodek Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Pogoda dopisała nam koncertowo, a wspaniała publiczność  dodała nam energii na najbliższe miesiące. Na scenie plenerowej przed Ośrodkiem Kultury zaprezentowaliśmy baśniowy spektakl Księżniczka Rosa i Klimek.

Po przedstawieniu przygotowaliśmy animacje, występy wokalne oraz zabawy taneczne. Niezapomnianym elementem wydarzenia były warsztaty aktorskie, podczas których dzieci pod czujnym okiem naszych aktorów mogły wcielać się w najróżniejsze postaci. Przy użyciu przygotowanych przez nas rekwizytów i elementów kostiumów, wspólnie przygotowane zostały scenki, na bieżąco reżyserowane przez publiczność. Bawiliśmy się świetnie, a wielkie uśmiechy na twarzach naszych widzów świadczą o tym, że również oni wspaniale spędzili czas. Warsztaty teatralne pozwalają dzieciom odkryć aktorski talent, a także wzmacniają śmiałość, kreatywność i otwartość. Sprawdzają się idealnie zarówno podczas kameralnych spotkań w przedszkolach czy domach kultury, jak i na dużych wydarzeniach plenerowych.

To dopiero początek naszej plenerowej trasy po całej Polsce. Zawitamy do wielu zakątków naszego kraju i sprawimy, że bajki staną się rzeczywistością. Odwiedzimy m.in. Wrocław, Gdańsk, Warszawę, Inowrocław, Bolszewo, Chorzów, Dopiewo, Jawor, Polkowice, Szczytno, Dywity, Ostroróg, Drawsko Pomorskie, Międzychód i Bielsko-Białą.
Stale chcemy Was zaskakiwać, więc na sezon plenerowy przygotowaliśmy ekscytujące nowości: Piana Party oraz Strefę Długopisów 3d.

Nowości wprowadzamy również do naszego repertuaru. Dopiero co ochłonęliśmy po premierze kosmicznego musicalu Tirti Tist w Przestrzeni, a już za chwilę premiera spektaklu Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing. Nie możemy się już doczekać, jesteśmy przekonani, że Kroplewna, Frania, Smog, Smołas i Babuszka skradną Wasze serca. O spektaklu będziemy w najbliższych dniach informować coraz więcej. Premiera odbędzie się w szczególny dzień – Dzień Mamy 🙂

Zimą premiera kolejnego spektaklu – możemy zapewnić, że będzie mroźnie i magicznie. Bajka znów stanie się rzeczywistością. Ale przed tym czas na plenery 🙂 Dziękujemy, że towarzyszycie nam w naszej niezwykłej podróży. Do zobaczenia!
W kolejnym wpisie dowiecie się jak przebiegło spotkanie z publicznością we Francji! Tym czasem zapraszamy do galerii zdjęć z naszego wspaniałego rozpoczęcia sezonu plenerowego 🙂

1