Od dwóch tygodni trwa karnawał! To czas pełen zabawy, balów i parad na całym świecie. Najbardziej znane parady i zabawy odbywają się w Rio oraz w Wenecji, ale w Teatrze Katarynka też nie zabraknie fantastycznej zabawy! 
Doskonale wiemy, że karnawał to nieodłączny element dzieciństwa, dlatego robimy wszystko, by nasi najmłodsi jak najdłużej zapamiętali ten magiczny czas. Zabawa karnawałowa to wspaniała forma spędzania wolnego czasu, podszyta tajemniczością i podekscytowaniem w oczekiwaniu na feerię różnorodnych strojów i postaci, w które wcielą się dzieci.

Nasi aktorzy z nie mniejszą radością i zaangażowaniem przebierają się w bajkowe stroje i towarzyszą młodym uczestnikom balu karnawałowego w przeżywaniu karnawałowych emocji. Każdy bal poprzedzony jest spektaklem, w którego konwencji prowadzone są późniejsze zabawy, a wszystko to w profesjonalnej oprawie świetlnej i dźwiękowej oraz szalonej przestrzeni naszej wyobraźni i kreatywności!

Piękne głosy aktorów i aktorek zabierają dzieci w magiczny świat piosenek znanych z filmów dla najmłodszych oraz z naszego autorskiego repertuaru, przy muzyce szalejemy na parkiecie i wyciskamy siódme poty w konkursach i zabawach. Zostało już niewiele czasu, by cieszyć się zabawą, więc nie zwlekajcie i wpadajcie do nas!

47