Jeżeli wizyta Świętego Mikołaja to najważniejszy dzień w roku, to jesteśmy wyśmienicie przygotowani.

Okazało się, że Mikołaj z przyjemnością zamienił swoje wysłużone sanie na nasz przytulny bajkowóz 

i towarzyszy bohaterom naszych zimowych bajek. Z programem mikołajkowym ponownie odwiedzimy domy kultury, szkoły i przedszkola, nie tylko 6 grudnia, bo spektakle z odwiedzinami Mikołaja gramy prawie całą zimę.

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny wypełniony radością, wspaniałą rodzinną atmosferą, a nasze zimowe spektakle to także doskonały prezent świąteczny. Gwarantujemy wspaniale spędzony czas, pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zimowy hit „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” porusza serca małych widzów, dzieci poznają losy królowej, której zamarzło serce. Razem z innymi bohaterami starają się ze wszystkich sił pomóc bohaterce odzyskać uśmiech i szczęście. Jak to w bajkach bywa, wszystko kończy się dobrze, ale nie będziemy zdradzać szczegółów, w jaki sposób udaje się uratować Fruncję.

Możemy jedynie zdradzić, że na dzieci czeka dużo niespodzianek, wspólnego śpiewania, tańczenia i interakcji z aktorami. Jak każdy nasz spektakl, bajka jest interaktywna, dzieci na pewno nie będą się nudzić. Na aktorów także czeka wiele wyzwań i często zabawnych sytuacji, szczególnie na Fruncję, bo ta postać wzbudza skrajne emocje.

Nasi aktorzy na co dzień grają w spektaklach dla dorosłych, ale często podkreślają, że to właśnie dziecięca publiczność stawia najwyższe wymagania, bo dzieci są bardziej spontaniczne, szczere a ich reakcje zaskakujące za każdym razem. Dlatego tak bardzo kochamy grać dla dzieci.

Bajka na pewno nauczy najmłodszych jak ważna jest przyjaźń, że miłość i dobro zawsze zwycięża, a piosenki będziecie nucić przez cały rok 😀

Polarna Przygoda to wypełniona tańcem przygodowa historia o dwóch szalonych pingwinach, które przypadkowo budzą ze snu potwora. Publiczność razem z aktorami za każdym razem szaleje przy rocknrollu, dzieci dowiadują się, że lód może być zdradliwy. W tej historii uczymy także jak ważne jest poszanowanie przyrody.

Po każdym spektaklu prowadzimy animacje z udziałem naszego przyjaciela Mikołaja, rozdajemy prezenty oraz kolorowanki z postaciami bajki, jest też czas na wspólne zdjęcia z Mikołajem i bajkowymi postaciami.

Nie mogąc się doczekać grudniowej trasy przygotowujemy już kolejną zimową bajkę. Kogo poznacie tym razem? Dowiecie się w następnym roku 🙂

Tymczasem musimy pomóc Mikołajowi w pakowaniu prezentów. Do zobaczenia.

 

87