W dniach 13-14 sierpnia 2022 mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć (już po raz trzeci!) w Drawskim Festiwalu Teatrów Ulicznych 2022 – PARK! Cudownie było wrócić do Drawska Pomorskiego! 

W sobotę ochłodziliśmy wszystkich zebranych w Parku Chopina 😉 Dla publiczności przygotowaliśmy zimę latem! Zaprezentowaliśmy nasze zimowe spektakle:
Polarna Przygoda – Bolek i Lola uwielbiają rock’n’rolla, ale przy okazji są nierozważnymi pingwinkami. Obudzony przez nich Potworek okazał się zaplątanym w sieci ptakiem. Dzięki pomocy dzieci i Polarnika udało mu się jednak wyjść z tarapatów!
Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja – Pan Cukierek i Wielki Poeta pomogli Bałwankowi Tiko przywrócić szczęście i spokój w krainie rządzonej przez Królową Fruncję. Dzieci mogły uczestniczyć w przemianie Fruncji, która dzięki swoim przyjaciołom poradziła sobie z negatywnymi emocjami i otworzyła swoje serce.
Pomiędzy spektaklami na widzów czekało lodowe szaleństwo! Koncert familijny, zabawy ruchowe, warsztaty teatralne, nauka układów – wszystko to przygotowaliśmy w zimowym klimacie! Wykorzystana przez nas wytwornica śniegu cudownie dopełniła zimową atmosferę.

Niedziela upłynęła nam pod znakiem ratowania zoo! Na widzów czekał nasz trzeci spektakl:
Muzyczne Zoo – wspólnymi siłami przeciwstawiliśmy się zamknięciu Zoo i pokrzyżowaliśmy plany Biznesmena. Małpka Ela i Słonik Trąbonik stali się ulubieńcami festiwalowej publiczności <3 Dzieci dowiedziały się jak ważna jest współpraca oraz wzbogaciły swoją wiedzę o zwierzętach.

Na zakończenie Festiwalu Teatralnego przygotowaliśmy niespodziankę – godzinne Piana Party! Publiczność została zalana hektolitrami piany! W specjalnie wyznaczonej strefie zorganizowaliśmy zabawę połączoną z występami wokalnymi, nauką układów choreograficznych i zabawami ruchowymi. Bawiliśmy się rewelacyjnie – wodospad piany na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia.
Wszystko to działo się w naszym pięknym Namiocie Teatralnym, który pięknie wkomponował się w przestrzeń Festiwalu.

Dziękujemy widzom i Organizatorom za tak wspaniały weekend! Z wielką przyjemnością powrócimy na kolejne edycje Festiwalu PARK!

Przed nami jeszcze wiele imprez plenerowych! Zapraszamy do zakładki REPERTUAR , w której znajdziecie informacje o otwartych wydarzeniach z naszym udziałem.