Premiera interaktywnego koncertu dla dzieci Kalejdoskop Marzeń i Snów za nami! To ważne dla nas wydarzenie odbyło się 22 października 2022 roku w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice. Koncert zagraliśmy dwukrotnie, za każdym razem przy sali pełnej dzieci i ich rodzin.

Długo będziemy wspominać tę sobotę. Był to dzień pełen zdenerwowania i stresu, które minęły po pierwszych dźwiękach utworu otwierającego koncert. Wzruszenie, radość, poczucie spełnienia – te emocje towarzyszą nam do dzisiaj!

Podczas koncertu familijnego wspólnie z widzami przenieśliśmy się do magicznej krainy baśniowych bohaterów. Nasi aktorzy zabrali publiczność w niezapomnianą muzyczną podróż pełną (uwielbianych przez dzieci i dorosłych!) bajkowych przebojów. Usłyszeliśmy aż 19 utworów z bajek Disney’a, które w połączeniu z oryginalnymi kostiumami, imponującą scenografią, grą świateł oraz efektami specjalnymi spotęgowały emocje tego wyjątkowego muzycznego widowiska.

O koncercie więcej przeczytacie w naszej nowej zakładce
https://teatrkatarynka.pl/koncert-dla-dzieci-kalejdoskop-marzen-i-snow

Pierwsze komentarze widzów dodały nam skrzydeł i utwierdziły w przekonaniu, że udało się przygotować niesamowite widowisko familijne.

Super koncert. Świetna zabawa. Wspaniałe efekty specjalne.

Bardzo energetyczny i radosny, świetny pomysł z angażowaniem dzieci w orkiestrze i pod sceną. Zabawa przednia, na pewno przyjdziemy na kolejny występ.

Doskonała zabawa dla całej rodziny. Świetnie przygotowany występ, angażowanie dzieci do występów, mnóstwo atrakcji dla dzieci! Wspaniałe piosenki- hity z bajek dla starszych i młodszych. Polecam gorąco!

Kochani, to co pokazaliście dzisiaj w Starych Babicach to coś niesamowitego. Nie wiem kto, czy my (Dorośli) czy dzieci, bawił się lepiej. Wykonanie piosenek było wspaniałe (Równe oryginałom, a czasem lepsze) a cała oprawa zapierała dech w piersi. Zgodnie stwierdziliśmy, że chcemy to przeżyć jeszcze raz. Dlatego polecam Was wszem i wobec i śledzę Waszą twórczość. Dziękuję.

Dziękujemy naszym widzom za tak wspaniały odbiór! Dziękujemy Domowi Kultury Stare Babice za pomoc w organizacji premiery. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie koncertu dla dzieci, naszego Kalejdoskopu Marzeń i Snów.

Jakub Czachor, Agata Gałach, Patrycja Ziniewicz, Daniel Kulczyński, Grzegorz Mroziński, Krzysztof Romanowski, Daria Cherek-Krasińska, Justyna Cichomska,
Klaudia Ostrowska, Łukasz Bzowski, Natalia Szyłobryt, Michał Piskunowicz, Renata Bator – bez Was przygotowanie premiery nie byłoby możliwe!

Przeżyjmy to jeszcze raz! Zapraszamy do galerii zdjęć wykonanych przez Piotra Piskadło.

Do zobaczenia na koncertowej trasie w 2023 roku!