Rok 2020 miał być dla nas wspaniałym okresem. Wiele spektakli i imprez, dwie premiery, nowości i niespodzianki dla naszej Wspaniałej Publiczności. Niestety pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie nasze plany.  W tym momencie pozostało nam jedno marzenie – chcemy powrócić do Was ze zdwojoną siłą, spotkać się i zaprezentować Wam na co nas stać. W niezmienionym składzie pragniemy kontynuować naszą cudowną przygodę i udowadniać, że bajki stają się rzeczywistością.
W tym momencie niestety nie jest to możliwe. Jednak stale głęboko wierzymy, że kultura i sztuka są niezwykle istotne w tych trudnych czasach. Dlatego też stawiamy na kulturę online 🙂
Na naszym facebooku publikować będziemy utwory ze spektakli, układy choreograficzne, warsztaty aktorskie, kolorowanki z postaciami z katarynkowych bajek oraz wiele niespodzianek. Wszystko to dostępne będzie bezpłatnie. Mamy nadzieję, że umilimy Wam czas i choć na chwilę odwrócimy Waszą uwagę od problemów, z którymi wszyscy się zmagamy. Chcemy pozostać z Wami w stałym kontakcie.
Sytuacja artystów oraz osób związanych zawodowo z działaniami kulturalnymi jest obecnie niezwykle trudna.

Nie poddajemy się jednak! Zostajemy w domu, jesteśmy myślami z Wami i przygotowujemy dla Was niespodzianki 🙂 Sami zobaczcie!

• Edukacja i wspólna zabawa w jedynym? Oczywiście! Zobaczcie jak robi to Agata z córeczkami – Mają i Marysią. Zaśpiewajcie razem z dziewczynami piosenkę ze spektaklu Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing!

• Warsztaty aktorskie – pobudzają kreatywność, ośmielają, uczą pracy w grupie oraz wydobywają drzemiący w dzieciach talent! A może krótkie warsztaty w domu? Zróbcie sobie przerwę od pracy i nauki i poćwiczcie z Jagodą.

• Wspólnie z Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego! ❤️ Warsztaty aktorskie w domu? Oczywiście, że tak!
Zaangażujcie całą rodzinę i poćwiczcie wspólnie z Agnieszką ? Warsztaty pobudzą Waszą kreatywność oraz wydobędą drzemiący w Was talent ?

• „Triki i Tajniki Sztuki Aktorskiej” z Jagodą! Szlifujcie talent 🙂

• Kolejna część warsztatów „Triki i Tajniki Sztuki Aktorskiej” ?
Dzisiaj razem z Kubą i Agnieszką nauczycie się układu choreograficznego.

• Tęsknicie za latem i odliczacie dni do wakacji? Wypłyńcie na wspólny rejs z Ewą, Agatą i Kubą 🙂 W żagle wiatr łapiemy stale, przecinamy morskie fale! Czy wichury czy też deszcz – pływać nie boimy się!

• A na dobranoc – kołysanka ze spektaklu Polarna Przygoda w wykonaniu Agaty.

Po więcej zapraszamy na naszą stronę na facebook’u:
https://www.facebook.com/TeatrKatarynka/

13