Nasz Program Mikołajkowy cieszy się ogromnym zainteresowaniem już od kilku lat. Co roku możemy zaprezentować go w przedszkolach, domach kultury, szkołach, na zimowych wydarzeniach plenerowych, imprezach firmowych i w wielu innych miejscach. Katarynkowy kalendarz zapełniał się przez cały rok, a my pilnie pracowaliśmy nad tym, żeby nasze bajki mogły stać się rzeczywistością w jak największej liczbie miejsc.

Grudzień to oczywiście czas naszych zimowych spektakli. Aktorzy wspólnie z dziećmi przywrócili szczęście i radość krainie rządzonej przez Królową Fruncję, której zamarzło serce. Nie odbyłoby się to bez pomocy Bałwanka Tiko, Pana Cukiereka, Pingwinka i Poety 😉 Musicalowa opowieść „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja” wzruszyła i rozbawiła. Był też czas na spotkanie z rock’n’rollem! O swojej „Polarnej Przygodzie” opowiedziały Pingwiny Lola i Bolo. Razem z Potworkiem i Polarnikiem wprowadzili widzów w cudowny nastrój. Nasze spektakle jak zwykle były muzyczne, autorskie, interaktywne oraz edukacyjne. Dzieci dowiedziały się, że zima bywa niebezpieczna – podczas zabaw na lodzie trzeba zachować szczególną uwagę. Poruszyliśmy również tematykę dotyczącą problemów ekologicznych naszej planety. Oprócz tego podkreśliliśmy jak ważna jest współpraca.

Po spektaklu wszystkich odwiedził wyczekiwany gość – Święty Mikołaj! Dzieci zostały oczywiście przygotowane na jego wizytę – uczyły się piosenki wraz z krótkim układem tanecznym, które zaprezentowane zostały na powitanie Mikołaja. Następnie Mikołaj zapoznał się z dziećmi, opowiedział kilka historii ze swego intensywnego życia i sprawdził czy dzieci (i dorośli!) były grzeczne. Na koniec przeszliśmy do rozdawania upominków.

Ciepła i rodzinna atmosfera, która panuje podczas tych spotkań napełnia nas magiczną energią na cały rok. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy się nie rozwijali 🙂 Tej zimy przygotowaliśmy dla Was wiele nowości, dzięki którym Mikołajkowe wydarzenia były jeszcze lepsze i bardziej zapadające w pamięć!
? Przygotowaliśmy strefę rozdawania prezentów, której nie powstydziłby się żaden Mikołaj! Elegancki tron Świętego Mikołaja, przed którym znajduje się czerwony dywan oraz słupki z czerwoną linką zrobiły wrażenie na wszystkich i pięknie prezentowały się na zdjęciach.
? W świąteczny klimat wprowadziły Was wspaniałe dmuchane ozdoby świąteczne. Wielkie bałwanki, świąteczne cukrowe laski i kolorowa brama z prezentów to tylko niektóre z nich. Wysokość ozdób to od 2 do 4 metrów!
? Świetnym dopełnieniem każdego wydarzenia jest strefa plastyczna – w niej każdy może pokazać swoją artystyczną duszę! W specjalnie przygotowanym miejscu czekały stoliki oraz artykuły papiernicze i pasmanteryjne, dzięki którym uczestnicy warsztatów mogli pobudzić kreatywną stronę. Od tego roku podczas wydarzeń mikołajkowych nasza strefa plastyczna zmieniła się w prawdziwy warsztat elfów – razem z nami dzieci oraz rodzice mogli przygotować przepiękne ozdoby choinkowe!

Mieliśmy okazję przygotować niezapomniane firmowe eventy mikołajkowe. Takie wydarzenia to świetna okazja do wypoczynku i wzmocnienia relacji między współpracownikami oraz spędzenia czasu ze swoją rodziną w pięknej świątecznej scenerii. Nasze zaplecze techniczne i kilkuletnie doświadczenie pozwalają nam na organizację imprez, które nasi goście z pewnością zapamiętają na długo. Scenariusz każdego wydarzenia został przygotowany indywidualnie, a my zajęliśmy się kompleksowym przygotowaniem świątecznych wydarzeń firmowych.

Oprócz spektakli, animacji i koncertów przygotowaliśmy m.in.
• Świąteczny wystrój miejsc, w których odbywały się wydarzenia;
• Kreatywne strefy, w których dzieci mogły dekorować pierniki i przygotowywać świąteczne ozdoby choinkowe;
• Świąteczne konkursy z nagrodami;
• Malowanie buziek i modelowanie balonów – nieodłączne elementy rodzinnych imprez;
• Wizytę żywych maskotek, które tańczyły z dziećmi i zapraszały wszystkich do wspólnej zabawy;
• Zaplecze techniczne – profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie oraz scenę;
• Catering oraz zabezpieczenie medyczne wydarzeń;
• Dodatkowe atrakcje takie jak fotobudka czy dmuchańce, które były wspaniałym dopełnieniem imprez!

Za rok czeka Was jeszcze więcej atrakcji. Już teraz pracujemy nad kolejnymi niespodziankami 🙂

 

38