Wracamy! 

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla artystów i wszystkich wielbicieli spotkań ze sztuką. Cieszymy się, że mogliśmy gościć w Waszych domach podczas transmisji online naszych spektakli, ale musimy przyznać, że brak bezpośredniego (i częstego!) kontaktu z widzami to coś, za czym bardzo tęsknimy! Za nami pierwsze stacjonarne spektakle 🙂 Czekamy na więcej!

Brak spektakli i wydarzeń nie oznaczał jednak dla nas urlopu! Planujemy, wymyślamy, dyskutujemy, projektujemy i komponujemy – a to wszystko dla Was! 🙂

Rok 2020 miał być dla nas wyjątkowy z wielu powodów – jednym z nich było przygotowanie nie jednej, a dwóch premier. Wierzymy, że oba wydarzenia uda nam się zorganizować w tym roku. Z pewnością pomogą nam w tym środki uzyskane na ten cel z Funduszu Wsparcia Kultury.
Czego możecie się spodziewać? Świetnej zabawy, wielu uśmiechów, wspaniałej muzyki, efektów specjalnych i niezapomnianych wrażeń!

Kolejną zimę przywitamy nowym spektaklem 🎭, pełnym śniegu i mrozu. Nie martwcie się, rozgrzejemy Was energetycznymi układami tanecznymi i niezapomnianymi piosenkami!
Szczegóły pozostają jeszcze naszą tajemnicą, ale uwierzcie – jest na co czekać!

Przed premierą zimowego spektaklu zaprosimy Was na familijny koncert „Kalejdoskop Marzeń i Snów” 😀
Tak potężnej dawki muzyki w Teatrze Katarynka jeszcze nie było! Najpiękniejsze piosenki z bajek Walta Disney’a w wykonaniu utalentowanych wokalistów przeniosą nas do magicznego świata baśniowych bohaterów.
Dzięki muzyce odbędziemy podróż do mroźnej krainy Anny i Elzy, zobaczymy zaczarowany świat Pocahontas i odwiedzimy podwodne królestwo Małej Syrenki. Przygody bajkowych bohaterów przypomną nam to, co w życiu najważniejsze. Odważna Vaiana wyruszy w niebezpieczną żeglarską podróż, aby ocalić swoją wyspę przed zagładą, młody Herkules zmierzy się ze spiskiem i nienawiścią we własnej rodzinie, waleczna Merida pragnąc wolności przeciwstawi się utartym od wieków zwyczajom, a Aladyn przekona się, że czasem od spełnienia marzeń dzieli nas bardzo niewiele.
Te i wiele innych postaci z baśni Disney’a zabiorą swoich słuchaczy w niezapomnianą muzyczną podróż pełną bajkowych przebojów.
Ich idealnym dopełnieniem będą kolorowe stroje, układy taneczne do wszystkich piosenek, imponująca scenografia, gra świateł podkreślająca nastrój oraz efekty specjalne potęgujące emocje tego wyjątkowego muzycznego widowiska.

7