Przygotowania trasy plenerowej były pełne ekscytacji, ale też strachu. Nie wiedzieliśmy, czy uda nam się zrealizować wszystkie zaplanowane wydarzenia. Udało się! 🙂 Nie mogliśmy doczekać się tegorocznych plenerowych  spotkań z Wami. Nie zawiedliśmy się – wszystkie były wspaniałe!

Dzień Dziecka już tradycyjnie rozpoczęliśmy w maju, a zakończyliśmy w ostatni weekend czerwca. To jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlaczego więc nie poświętować trochę dłużej? 🙂 Podczas trasy plenerowej królowały musicale Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing, Morskie Opowieści oraz Księżniczka Rosa i Klimek. Graliśmy w naszym Namiocie Teatralnym, na scenach plenerowych, boiskach sportowych, w parkach, salach widowiskowych, na miejskich rynkach i… na zamku. Kilometry przestaliśmy liczyć po pierwszym weekendzie. Uśmiechniętych twarzy natomiast nie dało się policzyć, było Was zbyt wiele!

Odwiedziliśmy między innymi Bolszewo, Wołomin, Oleśnicę, Marcinków, Sieradz, Warszawę, Tomaszów Mazowiecki, Ostródę, Dobrzyń nad Wisłą, Zduńską Wolę, Nowy Wiśnicz, Jodłową, Stryków, Ostródę, Gdańsk, Kobyłkę, Elbląg i Sieraków. Oprócz spektakli, przygotowaliśmy dla Widzów niezapomniane atrakcje, w tym:

-Koncerty;
-Warsztaty;
-Animacje;
-Strefy plastyczne;
-Gry wielkoformatowe;
-Piana party;
-Wizyty szczudlarza;
-Zabawy z żywą maskotką;
-Pokazy wielkich baniek mydlanych;
-Malowanie buziek i modelowanie baloników.

Czerwiec się skończył, ale czy skończyła się nasza trasa plenerowa? Nie! Przed nami kolejne pełne emocji spotkania, rozśpiewane spektakle, zaskakujące atrakcje i kilometry do przejechania 🙂

W naszej pamięci na długo pozostanie każde spotkanie 🙂 Powspominajcie razem z nami!

18