W grudniu zagraliśmy 56 wydarzeń w 25 miastach. Większość z naszych imprez odbyła się w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, ale odwiedziliśmy również miejscowości oddalone od naszej bazy  wyjazdowej, takie jak Kościerzyna, Biskupiec czy Walce. Zagraliśmy w 8 województwach!

Nie udało nam się zagrać wszystkich zaplanowanych spektakli. Pandemiczna rzeczywistość zweryfikowała nasze plany, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się zrealizować większość wydarzeń, które już od 2020 roku pojawiały się w naszym kalendarzu. Dziękujemy naszej publiczności, że pomimo trudności organizacyjnych była z nami tak licznie.

Katarynkowy grudzień to oczywiście czas zimowych spektakli Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja oraz Polarna Przygoda. Ale spektakle to nie wszystko co mamy do zaproponowania! Zagraliśmy wiele koncertów, przeprowadziliśmy godziny animacji, a Święty Mikołaj rozdał setki prezentów.
W naszym harmonogramie pojawił się czas nawet na warsztaty aktorskie 😉 Wspaniała atmosfera naszych wydarzeń pozwoliła nam wczuć się w świąteczno-mikołajkowy klimat już od końca listopada 🙂

Kalendarz na 2022 powoli się zapełnia – wierzymy, że sytuacja pozwoli nam na zorganizowanie jeszcze większej liczby imprez, odwiedzenie wielu miejscowości i wspaniałe spotkania z naszą kochaną publicznością.

9