Łapiąc ostatnie promienie słońca zrobiliśmy test naszego nowego, wspaniałego namiotu.
No właśnie, to idealna wiadomość, bo od tej pory nie przeszkodzi nam żaden deszcz, nawet ulewa, wszystkie nasze spektakle dla dzieci, animacje, koncerty i warsztaty możemy poprowadzić w namiocie.
Wiemy, że dzieci uwielbiają kolory, dlatego zdecydowaliśmy się na pasiasty namiot. Wesołe barwy na pewno przyciągną najmłodszych, co potwierdziło się już w czasie testu, bo co chwilę ktoś podchodził pytając „czy tu dziś będzie impreza dla dzieci?”.
Mieliśmy sporą publiczność, która obserwowała nasze poczynania, okazało się że rozłożenie namiotu zajmuje nam około 2 godzin.
Namiot ma 4 maszty, aż 26 metrów długości, 6 metrów wysokości i pomieści nawet 250 osób!

To oczywiście nie wszystko, bo wewnątrz znajduje się scena z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, kolorowe poduszki dla widzów, a dookoła namiotu leżaki, krzesełka i stoliki.
Skoro mieliśmy już publiczność, to pokazaliśmy też niektóre nasze gigantyczne maskotki: lwa, papugę, sowę, smoka i bałwanka. Pojawił się też astronauta, który jest bohaterem naszej najnowszej bajki, ale o tym usłyszycie niebawem.
Zabawnie było obserwować zdziwionych przechodniów, którzy zatrzymywali się by na nas popatrzeć.
Postaci z bajek tego dnia stanęły ramię w ramię do zdjęć, udało nam się tez poćwiczyć układy choreograficzne, bawiliśmy się doskonale.
Nie możemy się już doczekać wydarzeń plenerowych, bo mamy dla Was mnóstwo atrakcji.

23